Ангели и Демони, град на мистерии, нефилими и подчинени на Дявола. Тиха битка, водена сред неподозиращите хора..

ИндексAngelsandDemonsКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Latest topics
» Нека станем приятели...
Съб Фев 11, 2012 10:10 am by Ерик Стоун

» Пише ми се РП
Вто Дек 20, 2011 6:13 pm by Ерик Стоун

» Алексана Блейд
Нед Авг 14, 2011 10:03 pm by Michelle Grace

» Alice Klavier.
Съб Авг 06, 2011 9:59 pm by Michelle Grace

» Флууд Втори
Съб Юни 25, 2011 6:37 pm by Акира Инугами

» Апартамента на Акира Инугами.
Вто Юни 21, 2011 10:21 am by Yuuki Alexa

» Домът на Мелинда Картър
Пон Юни 20, 2011 5:52 pm by Мелинда Картър

» Starbuks coffee shop
Сря Апр 27, 2011 5:34 pm by Yuuki Alexa

» Angel Hexpain
Вто Апр 26, 2011 6:20 pm by Michelle Grace

Top posters
Michelle Grace

Мелинда Картър

Джорджина Спаркс

Кейт Рийзър

Ерик Стоун

Люси Хейл

Клаус Бодлер

Джоан Болдуин

Елизабет Гордън

Деми Ловато

Станете наши приятели ТУК
Нашите приятели

Share | 

Девственият плаж...

Go down 
АвторСъобщение
Michelle Grace
Admin
Admin

Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки

ПисанеЗаглавие: Девственият плаж...   Вто Сеп 21, 2010 10:35 pm

because nobody else will ... Remember me ...

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://angelsanddemons.forumotion.biz/forum.htm
Джеймс Лафърти

ПисанеЗаглавие: Re: Девственият плаж...   Вто Сеп 21, 2010 10:54 pm

Мислите ми бяха объркани след случилото се на Кейт в къщата.Почти бях умрял,тя бе онова крилато нещо, другите също..син на дявола и още какво ли не имаше в онази вечер.Не знаех какво да решавам, сърцето ми подсказваше да намеря момичето ми и да и се извиня, но имаше едно НО...С Хейдън не ги бяхме виждали.
- Хей да излезем някъде? - обърнах се към него.
Той бе с унила физиономия, естествено Мел му липсваше, но не разбра станалото с Ерик..Как изведънж Мелинда погледна с други очи на него..Не искаше да я изслуша после...
- Е.. - отново го попитах.
- Да тръгваме!Не ми се стои затворен..Може да видим... - замълча, но аз знаех какво имаше напредвид.
Взехме колата и се запътихме към покрайнините на града..Намерихме един прекрасен плаж.Оставих колата и слязохме..Седнахме на една от скаличките..
- Хейдън какво ще правим?
Той ме погледна и не отвърна..Остана безмълвен около минута.
- Незнам! - тихо промълви.
Чухме стъпки към нас...Обърнахме се и видяхме..
Вижте профила на потребителя
Хейдън Смит

ПисанеЗаглавие: Re: Девственият плаж...   Вто Сеп 21, 2010 11:23 pm

С Джеймс седнахме на една от малките скалички в началото на брега и се умълчахме. Сигурен съм, че и двамата мислехме за едно и също.
- Хейдън какво ще правим? - попита най- сетне той и оттърси глава..
- Не знам.. - казах след кратка пауза и отново за умълчахме.. - Мислиш за нея, нали? - попитах дори без да се уточнявам.
той ме разбра и кимна утвърдително. Явно не искаше да отваря темата и главата му отново клюмна надолу..
- Обичаш я, нали? - промълви след малко..
Не, знам, вече не знаех... С Джеймс вече бяхме говорили за това как се държаха с нас момичетата когато Ерик беше там и най- ужасното беше начинът по който ни игнорираха..
- А, ти обичаш ли Кейт? - попитах с целта да избегна зададеният ми въпрос. Обичах Мел, но нямах силата и доблестта да го призная на глас.. Поне не още..
- Аз... мисля, че я... - започна той, но просто не можа да изрече каквото и да било.
Убеден съм, че я обичаше просто всичко при него в момента стоеше както при мен, той просто не можеше да го изрече. Изведнъж чух стъпки и бързо се обърнах..
- Можеш да се увериш, че я обичаш! - прошепнах и го побутнах..
Погледнахме назад и видяхме само силуетите на момичетата, но веднага ги познахме. За пръв път от онзи ден насам, та даже и от по- отдавана най- после видях усмивка на лицето на най- добрият си приятел. Макар и малка я имаше. Постепенно осъзнах, че и моите устни се се оформили в усмивка, но после и двамата погледнахме виновно към тях.
Когато се приближиха Кейт хвана Мел и спряха на място. Гледаха ни стаписано и нито помръдваха нито издаваха звук..
Мелинда Картър
Moderators
Moderators

Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси

ПисанеЗаглавие: Re: Девственият плаж...   Вто Сеп 21, 2010 11:29 pm

След кафето с Кейт решихме да се поразходим.Запътихме се към покрайнините на града..
- Кейт! - тихо промълвих. - Какво стана с момчетата?
- След станалото в къщата не съм ги виждала, нито съм чувала нещо за тях. - прошепна ми.
В действителност не ги бяхме чули от битката в къщата ми..Кейт се чустваше ужасно.Личеше си по държанието..Аз също се чуствах толкова зле.Хейдън си бе заминал без да ми каже и дума.Сигурно всичко беше заради държанието ми към Ерик, когато използва дарбата си...В момента може би не искаха да ни виждат.От лицето на Кейт падна една бистра сълза, която се приземи в почвата под краката ни.
- Той сигурно ме мрази! - промълви едвам.
- Не, не е вярно!Просто искат време! - опитвах се да я окуража.
Тя ме погледна с тъжен поглед, а аз я прегърнах.
- Всичко ще се оправи! - казах й, но дори не вярвах в думите си.
- Обичаш ли го? - попитах я.
Тя само кимна и пророни още една сълза.
..Пристигнахме на някакъв плаж, където точно видяхме момчетата..Може би съдбата искаше да ни срещне..Кейт се спря и ме хвана.Гледахме ги стъписани и безмълвни.
- Кейт! - обади се Джеймс и бавно започна да приближава към нас.
- Ще се справиш! - прошепнах бързо й се отделих от нея.
Двамата се гледаха без да си кажат нищо, погледите им издаваха всичко.
Дойде и моят ред..Стъпка по стъпка пристъпвах към Хейдън, който седеше на една скаличка.Седнах до него и изчаках една минута.
- Здравей! - едвам успях да кажа.
Кейт Рийзър
Moderators
Moderators

Възраст на героя : 18
Първична способност : Хипноза
Relationship : Обвързана /Джеймс Лафърти/
Домашен любимец : Малко пухкаво коте/мъжко/ на име Споти

ПисанеЗаглавие: Re: Девственият плаж...   Вто Сеп 21, 2010 11:54 pm

- Ще се справиш! - укоражи ме Мел, но и в нейният глас също се усещаше нотка на напрежение дори на страх.
- Ти също! - прошепнах и се отделих от нея. Тя отиде при Хейдън и седна на скаличката до него.
Погледнах Джеймс без да пророня и дума и зяпнах пясъка под краката ни. Стояхме така няколко минути без дори и звук. Той започна да казва нещо, но аз изпаднах в ужас. Започнах да си мисля най- лошото.. Ами ако ми каже , че не ме иска повече.. Че не иска да бъде с мен?..
Отново сълза се стече по бузите ми и малко от спиралата се разтече.. Той вдигна ръката си се опита да ме изчисти с палец, но бързо се отдръпнах и отидох на бреговата ивица.
Седнах на мокрият пясък и сините пенливи вълни започнаха да заливат краката ми и да мокрят късите панталонки и дори потничето които бях облякла..
Той седна до мен и мълчанието отново настъпи. Започнах да рисувам с пръст в пясакът, но при всяка една вълна то се отмиваше и от него не оставаше нищо.. Той ме гледаше втренчено без да откъсва поглед от мен...
- Така ли стана и с нас? - попитах едва през сълзи.. Не знам дали ме разбра, но просто нямах сили да го изрека.. Вълните отмиваха всичко и нищо не оставаше, имаше ли смисъл да се опитвам повече.. Всички казват че има надежда, но точно в този момент в мен нямаше и капка от нея.
- Не е задължително. - каза на висок глас той. - Но, ти.. имаш крила.. - промълви.
- И? - вече повишавах тон.. Нима това имаше значение? Нима заради този факт ще се откаже от всичко? Ще се откаже от мен? - Дотук ли бяхме? - вече крещях през сълзи.
- Не! Успокой се, Кейт! - каза ми той и ме хвана за ръката..
Усъзнах се и се огледах. Хейдън обясняваше нещо не Мелинда, а тя също плачеше. На края той я притисна в една скъла и се приближи на сантиметър от нея. Тя изкрещя нещо недолувимо за ушите ми и го избута. Тръгна нагоре, но той я догони и отново започна да й се обяснява.
Отново погледнах към Джеймс, който все още държеше ръката ми и ме гледаше право в очите.
Изкопчих се от хватката му и отидохме на една от скалите където беше сянка и вълните още достигаха до краката ни...
Мелинда Картър
Moderators
Moderators

Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси

ПисанеЗаглавие: Re: Девственият плаж...   Сря Сеп 22, 2010 5:42 pm

- Хейдън! - успях да промълвя едвам.
- Мелинда какво стана с нас? - попита ме той.
Усещах как напрежението нарастваше в мен..Никога не ми бе викал Мелинда.
- Ти ми кажи? - обърнах се и се вгледах в очите му.
Две сълзи паднаха от моите, Хейдън вдигна ръката си за да ги изтрие, но бързо я отдръпна.
- Ти и Ерик!Когато е там ти и Кейт сте напълно различни, сякаш ние не съществуваме!Сякаш нас ни няма, а той е единственият за вас.
Разплака се.Нима си мислеше, че бих му изневерила и то с враг...Ако и Джеймс мислеше същото не исках да знам какво щеше да стане с тях.
- Какво по дяволите.. - изкрещях насреща му и станах от мястото си. - Нима си мислиш, че сме способни на това.Ерик е напълно различен, той си има дарба, която ни накара да направим това.. - започнах да викам с цяло гърло.
Погледнах встрани и видях как Кейт също викаше и плачеше..Изведнъж Хейдън ме хвана и ме притисна в скалата...Устните му бяха на сантиметри от моите.Така жадувах за тези устни, но трябваше да се сдържа, след всичко което той си бе помислил за мен.
- Да не си посмял!Напреди ми викаше че ти изневерявам, а сега искаш да ме целуваш!-изкрещях и го отблъснах от себе си.
Тръгнах нагоре с надеждата, Хейдън да остане на мястото си, но не.
- Мел спри се!Съжалявам незнаех..Трябваше да те изчакам да ми обясниш.
- Сега ли го разбра! - отново извиках и избягах от него.
Сълзите ми се усилиха, с тази си постъпка рискувах да го загубя, но нямах друг избор поне засега..Може би щях да го предпазя.
- Обичам те! - обърнах се му прошепнах с устни.
- Мел! - Кейт беше ме гонеше.
- Кейт! - втурнах се към нея и я прегърнах.
Момчетата ни гледаха недоумяващи, Джеймс бе стигнал до Хейдън.
- Какво стана? - попитах я аз.
Тя нямаше сили да ми отгвори, просто хвана ръката ми и продължихме по пътеката..
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Девственият плаж...   

Девственият плаж...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1