Ангели и Демони, град на мистерии, нефилими и подчинени на Дявола. Тиха битка, водена сред неподозиращите хора..

ИндексAngelsandDemonsКалендарГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

Latest topics
» Нека станем приятели...
Съб Фев 11, 2012 10:10 am by Ерик Стоун

» Пише ми се РП
Вто Дек 20, 2011 6:13 pm by Ерик Стоун

» Алексана Блейд
Нед Авг 14, 2011 10:03 pm by Michelle Grace

» Alice Klavier.
Съб Авг 06, 2011 9:59 pm by Michelle Grace

» Флууд Втори
Съб Юни 25, 2011 6:37 pm by Акира Инугами

» Апартамента на Акира Инугами.
Вто Юни 21, 2011 10:21 am by Yuuki Alexa

» Домът на Мелинда Картър
Пон Юни 20, 2011 5:52 pm by Мелинда Картър

» Starbuks coffee shop
Сря Апр 27, 2011 5:34 pm by Yuuki Alexa

» Angel Hexpain
Вто Апр 26, 2011 6:20 pm by Michelle Grace

Top posters
Michelle Grace

Мелинда Картър

Джорджина Спаркс

Кейт Рийзър

Ерик Стоун

Люси Хейл

Клаус Бодлер

Джоан Болдуин

Елизабет Гордън

Деми Ловато

Станете наши приятели ТУК
Нашите приятели

Share | 

Мъгливата поляна

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мелинда Картър
Moderators
Moderators

Възраст на героя : 17
Първична способност : Блокиране на сетивата
Relationship : Обвързана /Хейдън Смит/
Домашен любимец : Женско Чао чао на име Джеси

ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата поляна   Нед Сеп 26, 2010 11:55 am

Биехме се ужесточено..Елизабет уби Екатерина - как можеше тя да е предателка, а като си представя ние я мислехме за наша приятелка..Ел успя, ядоса Ерик и той запрати една огнена топка по Мишел и я събори на земята.Джорджи я хвана миг преди да докосне повърхонстта.Синът на дявола още повече се разгневи и нападна Ели..Втурнах се към демонката тичаща към него, сигурно да му помогне..Замахнах с ангелския огън я и опърлих, тя изпищя и се строполи в безсъзнание..Обърнах се на другата страна, където Деми - предателка Номер 2 се биеше с Кейти..Удряха се, нападаха се взаимно, не можех да повярвам, че ангел се биеше редом с демони.Направих отвратена физиономия.
- Ти си нищо! Как може да ни предадеш така! Песните ти няма да ти помогнат вече. - чу се викът на Кейт, пусна Деми, която падна на земята.
..- Ще бъде дълга битка. - каза тя изправяйки се и отново продължиха да си разменят обидни думи и да се бият.
Ерик нападна Джорджина, знаех си че ще я нарани, но изведнъж я придърпа и я целуна..Дяволът се разгневи след тази гледка,направи огромна огнена топка и я хвърли по Джорджи.
- Джорджи!По дяволите! - извиках, но тя не ме чу.
Топката я улучи и изгори тялото й..Очевидно това раздразни синът му и той започна да го взривява.
- Ерик не прави това! - извика Джорджи.
Някакъв портал се отвори и Дявол беше запратен в него.
- Какво зяпате?!Продължавайте!- викна Ерик.
- Деми ела да я оправиш! - нареди.
Оо чуство на сърдечност, откога го беше грижа толкова за Джорджи..
- Добре ли си съкровище? - попита я и я целуна..
Започнаха да се натискат точно по време на битка..Уоу.Май наистина се обичаха..Войната бе в разгара си..ние водихме..Един демонка с ципести криле се засили към Конър.
- Ти пък какво правиш?Не виждаш ли,че съм долноземец? - изкрещя й.
- Като си долноземец,какво търсиш при ангелите?
- Не е твоя работа,а сега се махай!
Тя полетя нагоре и започна да се бие с Кейт.Бързо беше повалена.Явно беше от новородените...Нещо ме удари зад гърба ми и аз извиках..Беше Джена - познавах я от предишни битки.
- Е Джен пак се срещаме! - озъбих й се.
- Този път за последно Мелинда! - Тя натърти думите си.
Изправих се и замахнах с огъня си..Опърлих я и изпищя.
- Боли ли те? - отговорих със сърказъм.
Джена ме блъсна с все сила и ме запрати в края на поляната..Бързо й отвърнах и тя падна на Земята - мъртва..Върнах погледа си към Конър, който се бе надвесил над Шел..нещо се беше случило.
- Джорджина! - извиках. - Ела трябваш ни!След това пак ще продължите с демона...-последната дума я казах злобно.Той ми се озъби и полетя нагоре.Джорджи дойде и клекна до сестра си.
- Мишел? - попита с треперещ глас? - Добре ли си? - погали я по бузата,а след това започна да лекува раните й. -Тук съм,мила...Всичко ще е наред...предполагам.-
Тялото й беше тотално обгоряло, че на Джорджи и отнемаше поне 10 минути за да го оправи.Хвърлих злобен поглед на Конър, той погледна Шел и литна нагоре..Ник също бе дошъл на поляната и говореше с Ели, когато Ерик я събори на земята...Деми ръгаше Кейт, тя пък я удряше, трябваше да направя нещо.
- Кейт, спри! - изкрещях й, но тя продължи.
..Джорджи полетя и ме остави при Шел, хванах ръката й и я задържах, беше по - топла от преди..Конър се върна и ги оставих сами..Елизабет отиде при тях и започна да се кара с брат си.Изведнъж, за един кратък миг и двамата бяха във въздуха и се биеха, всички погледи се втренчиха натам...Шел се събуди от техните крясъци.Ерик отново се опитваше да образува портал, за какво този път..С Ел се спогледахме и разбрахме за какво.Той хвана Конър и започна да го влече натам..Ели опитваше да затвори портала, но не бе достатъчно силна, обединихме сили заедно и някак успяхме.
- Глупачки такива! - каза той.
- Ти на кого ще викаш глупачка, демонско изчадие такова? - обърнах се към него и запратих една топка ангелски огън..Нищо не му направи той я отбъсна сякаш бе перце.
- Слаба си Мелинда! - продължи той.
- Достатъчно силна съм , за да те убия само че. - озъбих му се и веднага съжалих за постъпката си.Озовах се в насрещното дърво.
- Спрете се! - извика ни Джорджина.
Изглежда битката наближаваше края си.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Michelle Grace
Admin
Admin

Възраст на героя : 18
Първична способност : Създаване на паралелни реалности чрез спомените на хората.
Семейство : Джорджина Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана/засега/
Домашен любимец : Куче/сибирско хъски/, мъжко, на име Лъки

ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата поляна   Пон Сеп 27, 2010 1:51 pm

Битката продължаваше... Вече дори не си правех труда да гледам с кой с бея.. просто размахвах огъня наляво и надясно, в опит за защита... Чуха се думи от сорта : портала, портал, ад... Какво за Бога беше това?
Изведнъж всички замлъкнаха и се загледаха на изток... Последвах примерът им... Там зееше огромна .. дупка? Или бе нещо друго? Ха! Нима това бе портала?
- Какво е това - изумената Джорджи се взираше в сивата мъгла която лъхаше от процепа...
- Би трябвало да е портал - обади се Елизабет
- Би трябвало... - доплълни Мел - но това не е обикновен портал...
- Защо всичко около него посивява... и защо нараства? - изстрелях без да мисля
- Защото - Мелинда прозвуча сподавено - Понеже Ерик се опитваше да го отвори, а ние с Ел да го затворим... получило се е изкривяване на времето и пространството... И това е подобие на черна дупка... ще засмуче цялата средна земя... само за няколко дни!

- Ще го спрем - чух Ерик да казва, което доста ме изненада - сега да се махаме, ако искаме да не ни засмуче... - хвана сестра ми под ръка и двамата литната на някъде..
- Хайде - Конър ме вдигна от земята, а аз сложих глава на рамото му... Сънят ме завзе бързо и неусетно...

because nobody else will ... Remember me ...

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://angelsanddemons.forumotion.biz/forum.htm
Джорджина Спаркс
Admin
Admin

Възраст на героя : 18
Първична способност : Лечебни сили
Семейство : Мишел Спаркс (сестра)
Relationship : Необвързана

ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата поляна   Пон Сеп 27, 2010 1:55 pm

КРАЙ НА БИТКАТА

Team Kathrine